українська російська англійська
Наступного року на Волині запрацює єдина диспетчерська служба швидкої допомоги
20.11.2012 | 12:30
ВОЛИНСЬКА ОДА

У наступному році на Волині запрацює єдина диспетчерська служба швидкої допомоги. Про це голова Волинської облдержадміністрації Борис Клімчук повідомив на оперативній нараді. «Усі швидкі, а їх - у нашому автопарку 118, будуть обладнані GPS-навігаторами. Навігаційна система у диспетчерській контролюватиме рух, напрямок та місцезнаходження машин. Швидкість обслуговування хворих зросте, проте залежатиме  не від «прописки» автомобіля, а від його відстані до місця проживання людини», - додав він.

У планах  волинської влади - розміщення диспетчерської на базі станції швидкої допомоги у місті Луцьк.  Борис Клімчук дав завдання сформувати весь пакет необхідних документів та розпочати підготовку на проведення тендеру для обладнання диспетчерської.  Також голова облдержадміністрації розпорядився провести обстеження стану приміщення та розпочати там ремонт за спонсорські кошти, не чекаючи завершення передачі процедури з міської в обласну комунальну власність.

Практика показує, що такі інновації дозволять надавати своєчасну та якісну екстрену медичну допомогу, знизити показник смертності травмованих, потерпілих і хворих на догоспітальному етапі.

Наразі у Волинській області функціонує 27 підрозділів швидкої медичної допомоги.

 

версія для друку