українська російська англійська
Дорожні служби підготували столичні автошляхи до роботи взимку
20.11.2012 | 12:54
КИЇВСЬКА МДА

КК «Київавтодор» звітує про готовність дорожньої інфраструктури столиці до зими.

Так, за словами генерального директора Георгія Глінського, комунальна корпорація здійснила комплекс обов’язкових заходів. Зокрема, підготовлено до роботи всю наявну снігоприбиральну техніку: 104 солерозкидувачі, 98 снігоочищувачів, 9 снігонавантажувачів, 30 навантажувачів посипальних матеріалів та 52 трактори з очисним обладнанням. Усього на дороги столиці готові вийти 293 одиниці спецтехніки комунальної корпорації.

Окрім того, «Київавтодор» уклав договори з  підприємствами на виділення додаткової спецтехніки на осінньо-зимовий період. Таким чином, взимку місто додатково очищуватимуть від снігу 112 самоскидів, 8 грейдерів, 34 навантажувачі, 29 екскаваторів та 6 бульдозерів.

Також дорожні служби заготовили 32,8 тис. тонн технічної солі, 1,2 тис. тонн фрикційних матеріалів та 5,8 тис. тонн піскосоляної суміші. Усі зазначені матеріали зараз зберігаються у 15 ангарах підприємствах.

«Для скорочення дальності вивезення снігу, ми рекомендували районам визначити додаткові місця для його складування», – зазначив Георгій Глінський.

Він також розповів, що протягом року корпорацією «Київавтодор» реалізується програма ремонту та очищення оглядових колодязів і зливоприймачів, та колекторів дощової каналізації. Станом на сьогодні вже виконано ремонт 668 оглядових колодязів і 1 тис. 317 зливоприймачів, крім того, очищено 13 тис. 365 колодязів та 35 тис. 985 зливоприймачів.

Разом з тим, до зими підготували і київські автошляхи: виконано капітальний ремонт 38,6 тис. м² дорожнього покриття, ще 140 тис. м² доріг відновлено поточним ремонтом.

«Для кращої і більш ефективної роботи нашої техніки в зимових погодних умовах, ми подали голові КМДА пропозицію ініціювати підготовку розпорядження про порядок паркування транспорту на окремих вулицях міста, яке б передбачало паркування транспортних засобів у парні дати – на парному боці вулиці, а в непарні – на непарному боці вулиці, як це було передбачено раніше. А у нічний період необхідно передбачити заборону стоянки транспортних засобів на вулицях центральної частини міста, щоб можна було здійснювати прибирання снігу», – зауважив директор «Київавтодору».

Він додав, що було б доцільним переглянути порядок організації місць зупинок та відстою маршрутних таксі біля станцій метрополітену, пересадочних вузлів та інших об’єктів, де створюються значні ускладнення для роботи комунальних шляхово-експлуатаційних підприємств. А також забезпечити евакуацію машин, що заважають прибиранню снігу.

Попри це варто зазначити, що сьогодні під час розширеного засідання колегії перший заступник голови Київської міської державної адміністрації Олександр Мазурчак висловив незадоволення підготовкою до зими у певних районах міста. Він рекомендував головам районних держадміністрації активізувати роботу з підготовки до зими. Адже саме на комунальні служби райдержадміністрацій покладена левова частка обов’язків щодо прибирання вулиць від снігу.

версія для друку