українська російська англійська
В Донецьку змагатимуться вчителі української та російської мови
20.11.2012 | 13:20
Донецька ОДА

На Донеччині з 20 по 23 листопада проходитиме конкурс фахової майстерності серед учителів української та російської мови і літератури «Педагогічний Х-фактор». Захід ініційований управлінням освіти і науки Донецької облдержадміністрації разом з обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти.

У конкурсі братимуть участь 17 кращих учителів української та 12 фахівців російської мови і літератури загальноосвітніх навчальних закладів Донецької області. Кожен з учасників має педагогічний стаж до 15 років та успішно працює в умовах модернізації освіти, демонструє високий рівень професійної компетенції і  методичної культури.

«Педагогічний Х-фактор» спрямований на підвищення престижу учительської професії та популяризацію їх кращих досягнень в професійної майстерності.

Визначити кращих в профільних дисциплінах допоможе низка творчих завдань, безпосередньо пов’язаних із повсякденною роботою викладача-лінгвіста.

«Ми повинні підвищувати конкурентоспроможність  української освіти. Вважаю, що такі інноваційні форми удосконалення кваліфікації вчителів як «Педагогічний Х-фактор» допоможуть українській освіті вийти на європейський рівень», зазначила заступник голови Донецької облдержадміністрації Тамара Лук’янчук

Для участі в конкурсі було подано 44 заявки. За підсумками відбіркового туру для участі у змаганнях запрошено 29 учасників.

 

версія для друку