українська російська англійська
На Львівщині побудують дитячий будинок сімейного типу
20.11.2012 | 14:08
Львівська ОДА

19 листопада  заступник голови Львівської облдержадміністрації Олег Рудницький взяв участь у  позачерговому засіданні  Домажирської сільської ради Яворівського району, на якому розглядалось питання будівництва дитячого будинку сімейного типу в с.Домажир.

Олег Рудницький поінформував депутатів сільської ради про те, що Львівська облдержадміністрація  розгортає  в області  будівництво мережі дитячих будинків сімейного типу для проживання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківської опіки як альтернативу традиційним дитячим будинкам.

Заступник голови облдержадміністрації  звернувся до депутатів  з проханням виділити в кварталі індивідуальної житлової забудови земельну ділянку площею 0,12 га для будівництва такого будинку.

Водночас депутати сільради  ознайомилися з проектною  пропозицією, розробленою головним управлінням з питань Євро-2012, містобудування та будівництва облдержадміністрації.

Результатом обговорення стало одноголосне рішення  про виділення у постійне користування УКБ Львівської облдержадміністрації земельної ділянки для будівництва будинку сімейного типу у сомажир.

Зазначимо, що запропонований проект швидкозбірного будинку  каркасного типу площею 205,8 кв. метрів відповідає всім сучасним вимогам щодо умов проживання та енергоефективності  і може бути споруджений та введений в експлуатацію протягом 3 місяців.

У ньому одночасно може проживати сім’я з кількістю до десяти дітей. При цьому фінансування витрат на будівництво буде здійснюватись з обласного бюджету.

 

версія для друку