українська російська англійська
У Міністерстві внутрішніх справ - нові керівники підрозділів
20.11.2012 | 14:14
Прес-служба Міністерства внутрішніх справ

Відповідно до наказів, підписаних Міністром внутрішніх справ Віталієм Захарченком, в МВС України відбулися кадрові зміни.

Зокрема, нових керівників отримали підрозділи боротьби з організованою злочинністю та з незаконним обігом наркотиків, громадської безпеки та Головний штаб МВС.

Полковника міліції Рогозіна Станіслава Миколайовича призначено начальником Головного управління по боротьбі з організованою злочинністю МВС України. До свого призначення він обіймав посаду заступника начальника Департаменту Державної служби боротьби з економічною злочинністю – начальника оперативно-аналітичного управління боротьби зі злочинами в базових галузях та сферах економіки.

Полковника міліції Школьного Олега Михайловича призначено начальником Управління боротьби з незаконним обігом наркотиків МВС. До свого призначення Олег Школьний очолював Печерське районне управління ГУМВС України в м. Києві.

Генерал-лейтенанта міліції Олексія Крикуна призначено начальником Департаменту громадської безпеки МВС. До цього він очолював Головне управління МВС України в м. Києві.

Полковника міліції Березана Володимира Миколайовича призначено начальником Головного штабу МВС України. До цього він очолював штаб Головного управління МВС України в м. Києві.

Два підрозділи МВС отримали нових перших заступників. Зокрема, генерал-майора міліції Гончарова Олександра Миколайовича призначено першим заступником начальника Головного слідчого управління, увільнивши його з посади начальника Управління МВС України в м. Севастополі.

Полковника міліції Жидкова Дмитра Віталійовича призначено  першим заступником начальника Департаменту Державної автомобільної інспекції МВС України, увільнивши його з посади першого заступника начальника Головного управління МВС України в Донецькій області.

 

 

версія для друку