українська російська англійська
В Україні планують розпочати спільне з компанією CLAAS виробництво комбайнів і тракторів
20.11.2012 | 15:26
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

За сприяння Міністерства аграрної політики України досягнуто домовленостей між українськими виробниками сільгосптехніки та компанією CLAAS щодо пілотного проекту спільного виробництва в Україні зернозбиральних комбайнів TUCANO та тракторів Xerion. Низку зустрічей із цього та інших питань було проведено під час відвідання українською делегацією Міжнародної спеціалізованої виставки з тваринництва «Euro Tier 2012» 13-16 листопада (Ганновер, Німеччина).

Двостороння зустріч проходила за участі віце-президента компанії CLAAS Global Sales GmbH Дітера Дюрінгера, керівника компанії «John Deere» у Німеччині Дірка Штратманна, а також директора Департаменту інженерно-технічного забезпечення та сільгоспмашинобудування Олександра Григоровича, директора УкрНДІПВТ ім. Л. Погорілого Володимира Кравчука та віце-президента Всеукраїнської асоціації машинобудівників «Украгромаш» Олександра Олійника.

Члени української делегації поінформували німецьку сторону щодо стратегії та подальшого розвитку ринку техніки та сільськогосподарського машинобудування в контексті прийнятого Верховною Радою України Закону «Про внесення змін до Закону України «Про стимулювання розвитку вітчизняного машинобудування для агропромислового комплексу», політикою Уряду і Міністерства аграрної політики України.

За результатами переговорів досягнуто домовленість щодо організації пілотного проекту спільного виробництва зернозбиральних комбайнів типу TUCANO та тракторів Xerion (понад 350 к.с.) компанії CLAAS. Крім того, визначено графік поставки комплектуючих для виготовлення техніки на підприємствах сільськогосподарського машинобудування в Україні.

Наразі посилюється робота між Асоціацією Союзу Німецьких машинобудівників та Всеукраїнською Асоціацією машинобудівників «Украгромаш». Зокрема, невдовзі буде проведено «круглий стіл» з метою визначення можливих варіантів подальшої співпраці.

 

версія для друку