українська російська англійська
Микола Азаров: В інституті імені М. Амосова побудують найсучасніший корпус серцево-судинної хірургії
20.11.2012 | 15:40
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

У Національному інституті серцево-судинної хірургії імені М. Амосова буде збудовано найсучасніший кардіохірургічний корпус. Його спорудження розпочнеться у 2013 році. Про це Прем’єр-міністр Микола Азаров заявив під час відвідання цього закладу.

«Ми домовилися з вашим керівництвом про будівництво найсучаснішого, найкращого в Україні корпусу серцево-судинної хірургії. Він має бути навіть кращим, ніж усі центри, які вже працюють у Європі», - сказав Глава Уряду.

Він наголосив, що в Інституті імені М. Амосова встановлено найсучаснішу медичну техніку та працюють фахівці найвищої кваліфікації, які застосовують найпередовіші методи лікування серцево-судинних хвороб та проводять найскладніші операції на серці у немовлят.

Водночас Прем’єр-міністр наголосив, що висококваліфікована медична допомога має стати доступною не лише у столиці та великих містах, а й у віддалених населених пунктах. «У нас є медичні центри з найсучаснішим обладнанням, водночас у районних поліклініках часто відсутній навіть кардіограф. Це абсолютно неприйнятно, адже саме серцеві захворювання – головна причина смертності в Україні. Тому наше завдання – розвивати кардіологічну допомогу за двома напрямками: з одного боку, своєчасно діагностувати і проводити профілактику, а також своєчасно доправляти хворих до лікарень; а з іншого – розвивати по країні мережу таких центрів», - зазначив Микола Азаров.

 

 

версія для друку