українська російська англійська
З нагоди 80-ї річниці утворення Чернігівської області презентовано друковані видання
20.11.2012 | 17:20
Чернігівська ОДА

20 листопада на засіданні прес-клубу «Ділове слово» управління у справах преси та інформації Чернігівської облдержадміністрації відбулася презентація нових видань, а саме фотоальбомів «Чернігово-Сіверська земля», «Чернігівській області – 80 років» та збірника документів «Чернігівській губернії – 210 років. Збірник документів і матеріалів». Нові видання спеціально підготовлені до ювілейних дат області та гідно презентують неповторність і привабливість Чернігово-Сіверської землі.

У фотоальбомі «Чернігово-Сіверська земля» знайшли відображення чудові краєвиди і архітектурні шедеври, історичні пам’ятки і портрети земляків, які своєю працею творили і творять новітню історію рідного краю.

У виданні «Чернігівській губернії – 210 років. Збірник документів і матеріалів» містяться документи, що висвітлюють події утворення Чернігівської губернії як самостійної адміністративно-територіальної одиниці у складі Російської імперії, а також різні етапи розвитку у хронологічній послідовності. Збірник розрахований на істориків, краєзнавців, викладачів, студентів, учнів та усіх, хто цікавиться історією Чернігівського краю.

У фотоальбомі «Чернігівській області – 80 років» представлені фотокопії документів, фотографії про історію утворення області та головні події, що відбувалися впродовж її існування. У виданні використані документи з фондів Державного архіву Чернігівської області, фото з фондів Чернігівського обласного історичного музею ім. В. Тарновського.

 

версія для друку