українська російська англійська
У Криму презентують спільний з Євросоюзом проект з медичного туризму
20.11.2012 | 16:54
Рада міністрів АРК

У середу, 21 листопада, в Криму презентують спільний з Євросоюзом проект з медичного туризму. Про це повідомив міністр курортів і туризму Автономної Республіки Крим Олександр Лієв на апаратній нараді в Раді міністрів АРК.

До роботи над спільним проектом були залучені експерти з Великобританії і Франції. «У міжнародній практиці немає такого поняття, як санаторно-курортне лікування. Тому нам складно виходити на міжнародний ринок. Ми залучили експертів з Великобританії і Франції, які в зимовий період будуть готувати такий стандарт. Думаю, що до початку наступного літнього курортного сезону ми зможемо прийняти цей стандарт на міжнародному рівні», - пояснив міністр.

За словами Олександра Лієва, стандарт буде відображати кримську специфіку санаторно-курортного лікування. До участі в проекті відібрано 20 санаторно-курортних об'єктів, які будуть стандартизовані в першу чергу. «Ці об'єкти стануть учасниками проекту по їх просуванню. Ми обднуємо зусилля і за рахунок допомоги Євросоюзу буде проводити виїзди на виставки та рекламну політику», - повідомив глава міністерства.

Зазначені об'єкти також стануть учасниками програми з модернізації.

версія для друку