українська російська англійська
Внесено зміни до переліку видів публічної інформації, розпорядником якої є Мін`юст
20.11.2012 | 17:16
Прес-служба Міністерства юстиції

Міністерство юстиції вилучило з переліку видів публічної інформації, розпорядником якої є Мін‘юст, інформацію про результати засідань Комісії щодо подання пропозицій господарському суду стосовно кандидатур арбітражних керуючих та прийнятих нею рішень.  Відповідний наказ підписав Міністр юстиції Олександр Лавринович.

Зміни відбулися у зв‘язку припиненням діяльності указаної Комісії.

Так, відповідно до частини другої статті 2 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” державний орган з питань банкрутства (яким на сьогодні є Мін‘юст) пропонує господарському суду кандидатури арбітражних керуючих (розпорядників майна, керуючих санацією, ліквідаторів) для державних підприємств або підприємств, у статутному капіталі яких частка державної власності перевищує двадцять п'ять відсотків, щодо яких порушена справа про банкрутство, та в інших випадках, передбачених цим Законом.

При цьому Законом не передбачено порядку чи вимог до організації порядку (зокрема, створення будь-яких комісій чи інших органів)  реалізації державним органом з питань цього повноваження, тобто державний орган визначає такий порядок самостійно.

Крім того, результати діяльності цієї Комісії засвідчили необхідність вдосконалення порядку внесення господарському суду пропозицій щодо кандидатур арбітражних керуючих, у зв‘язку з чим Міністерством юстиції було затверджено новий Порядок внесення господарському суду пропозицій щодо кандидатур арбітражних керуючих.

Відповідно до нового Порядку аналіз і опрацювання звернень здійснює структурний підрозділ Мін'юсту, який забезпечує реалізацію повноважень державного органу з питань банкрутства. Отже, новий Порядок не передбачає існування Комісії з підготовки пропозицій Міністерства юстиції України господарському суду щодо кандидатур арбітражних керуючих (розпорядників майна, керуючих санацією, ліквідаторів).

 

 

 

версія для друку