українська російська англійська
Київ здобув I місце у рейтингу конкурентоспроможності регіонів України
20.11.2012 | 17:40
Київська ОДА

Фонд «Ефективне управління» презентував звіт щодо рейтингу конкурентоспроможності регіонів України за 2012 рік. Так, згідно звіту, Київ, як і кілька останніх років поспіль, здобув I місце у рейтингу з індексом 4,37 бали.

Друге місце посіла Харківська область, випередивши Дніпропетровську, а Київська область поступилася четвертим місцем Донецькій, і цього року посідає останню щаблину п’ятірки лідерів рейтингу.

Київ тримає першість за такими складовими як інфраструктура, технологічна готовність, макроекономічне середовище, розмір ринку. Другу позицію столиця посідає за рівнем вищої освіти та професійної підготовки.

Зазначимо, що звіт Фонду охоплює показники за всіма 27 адміністративно-територіальними одиницями України – це 24 області, Автономна Республіка Крим та міста з особливим статусом: Київ та Севастополь. Основою Звіту є Індекс конкурентоспроможності регіонів України, що обраховується за методологією, яку використовує Всесвітній економічний форум (ВЕФ) для оцінки конкурентоспроможності країн світу.

версія для друку