українська російська англійська
На Херсонщині будують завод з виробництва високоякісної гофрокартонної продукції
20.11.2012 | 17:35
Херснська ОДА

Херсонська область є лідером з виробництва плодово-овочевої продукції. Для того, щоб ефективно зберігати та транспортувати вирощене, товаровиробникам потрібна якісна упаковка. Про це заявив сьогодні заступник голови Херсонської обласної державної адміністрації Анатолій Хоменко під час засідання робочої групи з розгляду питань щодо впровадження інвестиційного проекту з будівництва заводу з виробництва високоякісної гофрокартонної продукції у м.Цюрупинськ.

На нараді було розглянуто ряд питань, які будуть вирішені найближчим часом у межах чинного законодавства спільно з керівниками органів державної влади та інвестором, що дозволить повністю здати об’єкт в експлуатацію 11 грудня 2012 року.

Так, у березні 2012 року інвестором – австрійською компанією «Принцхорн Холдинг» було поновлено будівельні роботи на об’єкті, а вже 13 листопада були проведені перші тестові роботи.

На сьогодні на виробництві офіційно працевлаштовані 70 робітників, які пройшли навчання в Угорщині, Болгарії та Німеччині. Потреба заводу у робочій силі при повній потужності виробництва складе близько 200 осіб.

Загальна вартість проекту становить 41 млн. євро. На даний час, на об’єкті встановлений сучасний гофроагрегат вартістю більше 4 млн. 390 тис. євро, а також відбуваються  пуско-налагоджувальні роботи. У найближчому майбутньому відкриття виробництва забезпечить випуск більше 1 тисячі видів упаковки.

 

версія для друку