українська російська англійська
На Черкащині відкрито завод сінгапурської компанії
21.11.2012 | 11:26
Черкаська ОДА

Багатомільйонний інвестиційний проект – завод сінгапурської компанії Food Empire вчора відкрито у м. Золотоноша, що на Черкащині, за участі Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Сінгапур в Україні Саймона Тенсінга де Круза та голови Черкаської ОДА Сергія Тулуба.

Новозбудований завод MacCoffee, на якому щодня переробляється близько 25 тонн готової продукції, вже виготовляє 24 види продукції (ТМ «MacCoffee» та «Петровская слобода»). Сировину підприємці імпортують переважно з Індії (вершки), Індонезії, Бразилії, Мексики та Колумбії (натуральна кава), проте цукор – винятково український.

В урочистому відкритті заводу також взяли участь генеральний директор компанії Food Empire Судіп Наір та голова ради директорів компанії Food Empire Танг Ванг Чоу.

«Для нас дуже важливо, що місцева влада усіляко підтримує бізнес, – підкреслив Саймон Тенсінг де Круз. – Тому спорудження нового заводу – передусім вияв довіри до вашої країни та доказ успішної і ефективної роботи. Я впевнений, що відкриття цього підприємства – важлива подія не лише для певної компанії, але й для усього Сінгапуру, адже це сприятиме подальшому розвитку відносин між нашими державами».

За словами очільника області Сергія Тулуба, свідченням того, що в області створено всі умови для інвесторів, є збільшення втричі обсягу іноземних інвестицій в економіку регіону.

Після перерізання символічної стрічки Сергій Тулуб ознайомився з роботою нового заводу. Під час екскурсії підприємством гостям продемонстрували три цехи, кожен з яких повністю комп’ютеризовано та обладнано якісним японським устаткуванням, технологію виробництва та розповіли про контроль за якістю продукції.

«Важливо, що створені не лише майже 300 нових робочих місць, а й усі належні умови для працівників. Адже на нашому підприємстві працівники отримують достойну заробітну плату, з роботи та на роботу людей підвозить автобус. Окрім того, харчування теж здійснюється за рахунок підприємства», – сказав генеральний директор заводу Сергій Четверов.

 

 

версія для друку