українська російська англійська
До Дня Києва планують завершити будівництво розв'язки на Поштовій площі
21.11.2012 | 11:55
КИЇВСЬКА МДА

До кінця року планується завершити перший етап будівництва розв’язки на Поштовій площі. У грудні будівельники розпочнуть  зведення другої частини тунелю. Тоді техніка переміститься ближче до будівлі Річкового порту. На час проведення робіт для автотранспорту облаштують по дві смуги руху в обидва боки.

Другий рівень розв’язки будівельники планують здати у січні. Нині півестакади, що протягнеться з Боричевого току на вул. Набережно-Хрещатицьку, вже наполовину перекрили. До кінця листопада тут встановлять останню опору.

Паралельно естакаду почнуть бетонувати, щоб уже на початку наступного року покрити шляхопровід ізоляцією, після чого там укладуть гус-асфальт. Під цим дворівневим поворотом нині поспішають зробити частину підземного переходу, що одночасно буде входом до станції метро «Поштова площа». Пішохідний тунель проляже через Боричів тік.

Монтаж конструкцій відбувається переважно вночі, щоб не заважати руху транспорту, а також у зв’язку з підвищеною небезпекою робіт. Саме тому тимчасово прикриваються проїзди, попереджаються водії, і лише після цього здійснюється монтаж балок. Техніка і будівельники на об’єкті працюють цілодобово.

Роботи, за словами будівельників, йдуть за графіком. Уже взялися навіть за освоєння підземного простору під площею. Завершити зведення розв’язки мають до Дня міста, у травні. Тоді конструкція сховається під гігантською платформою, де зможуть гуляти кияни.

Голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов під час прямого ефіру на телеканалі «Київ» додав, що будівлю Музею історії Магдебурзького права, розташованого на Поштовій площі, буде повністю відремонтовано.

 

версія для друку