українська російська англійська
З початку року виробництво молока збільшилося на 2,7%
21.11.2012 | 14:14
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

В Україні за 10 місяців поточного року вироблено майже 10 мільйонів тонн молока в усіх категоріях господарств, що на 2,7% більше, ніж за аналогічний минулорічний період. Відчутне зростання відбулося на сільськогосподарських підприємствах, де виробництво молока зросло на 13,8% порівняно з показниками відповідного періоду минулого року. Про це повідомив Міністр аграрної політики та продовольства Микола Присяжнюк.

«Дійсно, в цьому році ми бачимо, що виробництво молока зростає. Причому українські сільгоспвиробники  як  набрали цей темп з початку року, так і тримають його зараз. І останні дані це підтверджують. Так, за 10 місяців поточного року в Україні  вироблено на 2,7%, або на 261 тисячу тонн молока більше, ніж за аналогічний період минулого року. В цілому в усіх категоріях господарств вироблено майже 10 мільйонів тонн», − зазначив Микола Присяжнюк.

Також Міністр відзначив, що високі темпи зростання молочного виробництва спостерігаються у сільськогосподарських підприємствах. Щодо господарств населення, то, за словами Миколи Присяжнюка,  ситуація теж залишається сприятливою.

«Необхідно зазначити, що значне збільшення відбулося у сільськогосподарських підприємствах − на 13,8%. У господарствах населення ситуація теж стабільна. Отож ми бачимо, що разом з позитивними показниками у молочній галузі, зростає поголів’я ВРХ. Це свідчить про те, що молочне виробництво в Україні відновилося та динамічно розвивається, адже люди, які ним займаються, вірять у цю галузь та вважають, що вона має перспективу. Для нас це головне», − наголосив Микола Присяжнюк.

                                                

 

 

версія для друку