українська російська англійська
Військовослужбовці Академії внутрішніх військ стали чемпіонами світу з гирьового спорту
21.11.2012 | 13:41
Прес-служба Міністерства внутрішніх справ

В Італії в період з 8 по 14 листопада відбувся чемпіонат світу з гирьового спорту. В турнірі силачів взяли участь спортсмени з 27 країн світу.

У Мілані серед найсильніших гирьовиків з Росії, США, Канади, Франції, Польщі, Італії в змаганнях брали участь три військовослужбовці навчально-спортивного взводу Академії внутрішніх військ МВС України в складі збірної команди України.

Лідер та майбутнє збірної України, майстер спорту міжнародного класу солдат Ігор Гавришко впевнено з великим відривом виборов золото у ваговій категорії до 70 кг, ставши чемпіоном світу.

Майстер спорту України солдат Микола Герас у жорсткій, та безкомпромісній спортивній боротьбі посів ІІ місце у ваговій категорії до 60 кг.

Майстер спорту України Руслан Срібний, продемонструвавши гарну техніку та волю до перемоги, здобув бронзову медаль у ваговій категорії до 65 кг.

Безперечно, в Мілані наші спортсмени-гирьовики вклали вагомий внесок в перемогу збірної команди України, яка стала чемпіоном світу з гирьового спорту.

«Академія внутрішніх військ МВС України є кузнею справжніх чоловіків. Наші спортсмени в черговий раз продемонстрували свою високу спортивну майстерність, довели, що вони є справжніми чемпіонами та входять до когорти найкращих гирьовиків світу», – зазначив начальник кафедри фізичної підготовки та спорту підполковник Олександр Пилипець.