українська російська англійська
Держава компенсувала селянам витрати за придбання майже чотирьох тисяч доїльних апаратів
21.11.2012 | 16:04
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

Завдяки державній програмі часткового відшкодування витрат на закупівлю установок індивідуального доїння, власники селянських господарств придбали майже 4 тисячі таких установок. Наразі з державного бюджету направлено 12,4 мільйона гривень на компенсацію вартості закуплених апаратів. Про це повідомив директор департаменту тваринництва Міністерства аграрної політики та продовольства Андрій Гетя.

«Ця програма спрямована на господарства населення. Тобто власники трьох і більше корів мають право отримати компенсацію витрат за придбання доїльного апарата. Приємно відзначити, що люди відгукнулися на цю програму, і  в регіони вже спрямовано 12,4 мільйона гривень з державного бюджету на компенсацію вартості придбаних доїльних апаратів», - зазначив Андрій Гетя.

Також директор департаменту тваринництва поінформував, що загалом у рамках цієї державної програми селяни вже закупили майже 4 тисячі установок індивідуального доїння.

«Необхідно відзначити лідера із закупівлі доїльних апаратів – це Волинська область, де завдяки співпраці регіональних органів влади та довіри людей до державної програми, вдалося придбати значну кількість установок. Однак програма діє в усіх регіонах – немає жодного, де б населення не придбало апаратів», - наголосив Андрій Гетя.

Директор департаменту тваринництва нагадав, що завдяки використанню у господарствах селян доїльних апаратів покращується якість молока, адже вдається уникнути контакту рук людини з молоком.

                                                

версія для друку