українська російська англійська
Микола Азаров сподівається, що під час зустрічі з Дмитром Медведєвим вдасться знайти компроміс з актуальних питань
21.11.2012 | 17:50
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр України Микола Азаров сподівається, що під час зустрічі з Головою Уряду Російською Федерації Дмитром Медведєвим вдасться знайти компроміс з актуальних питань двосторонньої співпраці. Про це він заявив у Москві на початку зустрічі з Прем’єр-міністром Росії.

«Ці питання, які ми з вами обговорювали по телефону, сьогодні ми маємо можливість обговорити детальніше. У нас є пропозиції, ваші колеги про них знають, і можна було би знайти з усіх цих позицій певні компроміси», - сказав Микола Азаров.

При цьому він підкреслив, що Президент України і Уряд України налаштовані на конструктивний діалог з Російською Федерацією та взаємовигідні партнерські відносини.

Водночас на прохання Дмитра Медведєва прокоментувати позиції української сторони щодо участі у Митному союзі, Прем’єр-міністр України зазначив, що існують різні думки: як «за» так і «проти». «Кожен урядовець має право на власну думку, доки не з’являється офіційна позиція українського Уряду», - наголосив Микола Азаров. При цьому Прем’єр-міністр України підкреслив, що остаточні рішення Уряду приймаються виключно в інтересах держави і народу України.

версія для друку