українська російська англійська
Мінінфраструктури веде переговори з білоруською стороною щодо надання додаткової квоти дозволів
21.11.2012 | 18:10
Прес-служба Міністерства інфраструктури

Міністерство інфраструктури України веде переговори щодо видачі українським автомобільним перевізникам додаткових дозволів на здійснення вантажних перевезень до Білорусі. Наразі повністю використано контингент дозволів, наданий білоруською стороною на 2012 рік - 41 тисячу дозволів (двосторонні, транзитні та в/з третіх країн). Крім того, Мінінфраструктури цьогоріч вже неодноразово зверталось до білоруських колег з проханням збільшити кількість дозволів на здійснення автоперевезень – додатково було виділено ще 5,5 тисяч, які станом на сьогодні теж використано.

Мінінфраструктури постійно виступає за лібералізацію автоперевезень, або сприяє виділенню більшої кількості дозволів для задоволення потреб українських міжнародних автоперевізників. Інформація про використані дозволи в оперативному порядку оновлюється на офіційних сайтах Державної інспекції України з безпеки на наземному транспорті та Мінінфраструктури. Крім того, такі ж дані надає Асоціація міжнародних автоперевізників України.

Мінінфраструктури та Укртрансінспекція звертається до автоперевізників з проханням регулярно відстежувати дані про використання дозволів тієї чи іншої країни з метою уникнення ситуацій, подібних тій, що склалася нині з перевізниками, які перевозять вантажі до Білорусії.

Про результати переговорів з білоруською стороною буде повідомлено найближчим часом.

 

версія для друку