українська російська англійська
На Сумщині легалізовано близько тисячі робочих місць
22.11.2012 | 10:20
Сумська ОДА

На Сумщині для ефективної роботи у сфері легалізації зайнятості та доходів громадян налагоджено тісну взаємодію між представниками влади, податкової служби, Пенсійного Фонду, правоохоронних органів, територіальної інспекції з питань праці у Сумській області.

«З метою легалізації «тіньової» зайнятості за січень-жовтень цього року робочими групами обстежено 2677 суб’єктів підприємницької діяльності. За результатами перевірок порушення чинного законодавства щодо укладання трудових договорів із найманими працівниками було виявлено у 752 роботодавців. Легалізовано 898 робочих місць, що на 106 більше, ніж торік. Найбільше – у Сумах (251), Конотопі (184), Сумському (47), Глухівському (40), Конотопському (34) та Тростянецькому (30) районах», – повідомив начальник головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації Анатолій Боярко.

У ході засідання присутні ознайомилися з організацією діяльності робочих груп з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення у Тростянецькому, Великописарівському, Краснопільському та Кролевецькому районах. Заступник голови облдержадміністрації Тамара Іщенко дала доручення посадовцям активізувати роботу в цьому напрямку.

«Ми використовуємо усі можливості впливу на несумлінних суб’єктів господарювання та вживаємо заходів для притягнення роботодавців-порушників до відповідальності. Варто нагадати кожному, що нелегальні трудові відносини – відсутність соціального захисту з боку держави. Оформлюючись на роботу на законних підставах, працівник піклується про своє майбутнє», – підкреслила куратор соціальної сфери області.

 

версія для друку