українська російська англійська
Уряд схвалив внесення змін до Закону України "Про дипломатичну службу"
22.11.2012 | 10:00
Прес-служба Міністерства закордонних справ

21 листопада 2012 року Кабінет Міністрів схвалив проект Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про дипломатичну службу».

Проект цього Закону розроблено Міністерством закордонних справ на виконання відповідного доручення Кабінету Міністрів України в зв’язку із дорученням Президента України, яке було дано в липні цього року.

Внесення змін до Закону України «Про дипломатичну службу» зумовлене необхідністю уніфікації його термінології в частині визначення закордонних дипломатичних установ України, розмежування статусу постійного представництва України при міжнародній організації, членом якої є Україна, та представництва України при міжнародній організації, в якій Україна членства не набула.

Проектом акта також передбачено запровадження механізму регулювання статусу, завдань і функцій закордонних дипломатичних установ України єдиним підзаконним актом.

З цією метою, після ухвалення даного Закону, буде розроблене окреме Положення про закордонні дипломатичні установи України, що регулюватиме статус, завдання та функції дипломатичного представництва України за кордоном, консульської установи України, постійного представництва України при міжнародній організації та представництва України при міжнародній організації, яке буде подане для затвердження Президентом України.

 

версія для друку