українська російська англійська
Укрпошта запровадила міжнародні термінові перекази між Україною та Туреччиною
22.11.2012 | 11:06
Прес-служба Міністерства інфраструктури

З 20 листопада Українське державне підприємство поштового зв’язку «Укрпошта» започаткувало двосторонній обмін електронними переказами між Україною і Туреччиною за системою Eurogirо.

Туреччина стала 12-ю країною, з якою Укрпошта здійснює обмін міжнародними електронними переказами за системою Eurogiro. До цього обидві країни могли користуватися лише послугою міжнародних простих переказів.

За словами Оксани Плотнікової, директора УДППЗ «Укрпошта», можливість посилання та отримання електронних переказів у Туреччину – ще один крок до полегшення взаємної допомоги між родинами. «Ми постійно розширюємо лист країн, з якими українці можуть обмінюватися переказами. Зв’язок України та Туреччини – давній, не тільки економічний, але й історичний. Тому полегшення обміну коштів між країнами, це не лише ще один крок розвитку Укрпошти, а можливість для українців з обох боків Чорного моря підтримувати один одного», - наголосила Оксана Плотнікова.

Перекази Eurogiro адресуються лише на користь фізичних осіб. Максимальна сума переказу не має перевищувати 1200 євро (або еквіваленту цієї суми в гривнях) на день від одного відправника. Для одержання міжнародного термінового переказу адресат повинен бути поінформований про контрольний номер переказу, суму та валюту приймання переказу, країну відправлення.

Eurogiro – одна з найбезпечніших європейських система міжнародних готівкових грошових переказів безпосередньо на домашню адресу отримувача. У 2011 році через систему було здійснено близько 30 млн. транзакцій. УДППЗ «Укрпошта» приєдналася до системи Eurogiro у 2010-му році. Перекази Eurogiro можуть прийматися і виплачуватися: у національній валюті – в усіх відділеннях поштового зв’язку; у євро (за умови відсутності в сумі переказу євроцентів) – у визначених об’єктах поштового зв’язку. З довідником відділень, що здійснюють перекази за системою Eurogiro, можна ознайомитись на офіційному сайті Укрпошти: www.ukrposhta.com .

 

 

версія для друку