українська російська англійська
Завершується підготовка Положення про функціонування фондових бірж
22.11.2012 | 11:35
Прес-служба Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку фіналізує роботу над проектом рішення «Про затвердження Положення про функціонування фондових бірж», що було прийнято на черговому засіданні регулятора 20 листопада 2012 року.

«Положення про функціонування фондових бірж є базовим та комплексним документом, що регулює діяльність організаторів торгівлі на фондовому ринку України, тому ми намагалися максимально врахувати пропозиції та побажання усіх зацікавлених бірж та привести документ у відповідність до кращих міжнародних стандартів», - наголосив Олег Науменко, директор департаменту регулювання діяльності торговців цінними паперами та фондових бірж НКЦПФР.

За словами Олега Науменка, у документі прописуються вимоги до лістингу цінних паперів іноземних емітентів, що наразі планується до впровадження. Крім того, Положенням пропонується посилити вимоги до цінних паперів, які перебувають в першому рівні лістингу, зокрема, щодо періоду існування емітента, що випустив цінні папери, вартості його чистих активів, доходу, капіталізації тощо.

Наразі Комісія вже врахувала всі побажання і зауваження від профільних міністерств та відомств, а також від учасників ринку та направила документ на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

версія для друку