українська російська англійська
Працівники бюджетних установ Вінниччини у повному обсязі забезпечені зарплатою
22.11.2012 | 11:51
Вінницька ОДА

У Вінницькій області працівники бюджетних установ забезпечені заробітною платою у повному обсязі. Про це повідомив заступник голови Вінницької облдержадміністрації Володимир Барецький.

За 10 місяців поточного року повністю забезпечили виконання планових показників дохідної частини загального фонду бюджету області всі міста обласного підпорядкування, окрім м. Козятин (91,7%), м. Могилів-Подільський (96,9%), м. Жмеринка (97, 3%) та всі райони області, окрім Літинського (99,7%).

В цілому перевиконання бюджету області становить 104,9% або 76,3 млн. гривень. Володимир Барецький наголосив на тому, що, окрім планових надходжень до бюджету області, для забезпечення виплати заробітної плати працівникам бюджетної сфери Вінниччини з державного бюджету виділено 94,2 млн. грн. дотаційних коштів. Це дає підстави стверджувати про достатній рівень фінансового ресурсу для забезпечення своєчасних та у повному обсязі розрахунків із заробітної плати з працівниками бюджетних установ.

За даними статистики, за десять місяців поточного року рівень середньомісячної заробітної плати одного штатного працівника на Вінниччині зріс на 312,5 гривень і на 1.11.2012 становить 2 387 грн.

 

версія для друку