українська російська англійська
У наступному році в Євпаторії проведуть понад 20 фестивалів
22.11.2012 | 12:25
Рада міністрів АРК

У наступному році в Євпаторії пройде понад 20 національно-культурних, танцювальних, театральних, дитячих і поетичних фестивалів. Про це повідомив заступник міського голови Євпаторії Сергій Стрельбицький.

Зокрема, заплановано проведення республіканського фестивалю «Ох ти, теща, друг сердечний!» (Святкування Масляної), VI Відкритого Чемпіонату живих скульптур, Вуличного Євпаторійського фестивалю ARTа «УЄФА - 2013», міжнародного дитячого конкурсу-фестивалю «Чорноморський зорепад», всекримського фестивалю німецької культури, міжнародного фестивалю «Земля. Театр. Діти». Відбудеться також республіканський фестиваль «На екваторі Євпаторійського літа» (конкурс на звання кращого курортника), V міжнародний фестиваль «Танці народів світу», 10-й міжнародний фестиваль кримськотатарської і тюркської культур «Гезльов к'апуси», VI міжнародний фестиваль «Поетичний трамвайчик № 13» та ін..

За словами Сергія Стрельбицького, багато з цих фестивалів є традиційними і популярними серед жителів і гостей міста. «Ми цілеспрямовано організовуємо в місті така кількість фестивалів, оскільки сучасному туристу потрібні не тільки море і пляж, але і дозвілля. Як показують результати наших соцопитувань, серед туристів дуже популярні фестивалі, які проходять в Євпаторії», - зазначив заступник міського голови.

 

версія для друку