українська російська англійська
На Львівщині цьогоріч побудовано 14 тис. кв. м доступного житла
22.11.2012 | 13:36
Львівська ОДА

Перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Богдан Матолич провів нараду з питань реалізації житлових програм в поточному році та перспектив їх втілення на 2013-2017 роки.

За його словами, у 2012 році на території Львівщини діє 7 програм, за якими освоєно 61,8 млн. грн. державних коштів та побудовано 233 квартири загальною площею 14121,03 м2.

Під час обговорення особливостей реалізації житлових програм учасники наради наголосили на доцільності розробки єдиної обласної програми з будівництва соціального та доступного житла в обсягах 2,5 тис. квартир упродовж 2013-2017 років. Зокрема, було зазначено, що розробникам цієї Програми необхідно:

- визначити черговість освоєння територій та потребу в коштах відповідно до кількості черговиків в населених пунктах;

- забезпечення концентрації коштів на окремих об’єктах;

- здешевлення вартості 1 м2 житла;

- рекомендувати як пріоритетний, механізм фінансування будівництва об’єктів житла через житлово-будівельні  кооперативи.

Підсумовуючи нараду, перший заступник голови ОДА доручив головному управлінню з питань Євро-2012, містобудування та будівництва облдержадміністрації у найкоротші терміни доопрацювати Програму на подати на розгляд і затвердження Львівській обласній раді. Також Богдан Матолич дав доручення районним державним адміністраціям та органам місцевого самоврядування передбачити кошти на фінансування заходів зазначеної Програми на умовах співфінансування з державного бюджету.

 

версія для друку