українська російська англійська
У Львові обговорили питання вступної кампанії-2013
22.11.2012 | 15:54
Прес-служба Міністерства освіти і науки, молоді та спорту

22 листопада 2012 року у Національному університеті «Львівська політехніка» відбулася регіональна нарада-семінар з питань організації та проведення вступної кампанії 2013 року для проректорів і відповідальних секретарів приймальних комісій вищих навчальних закладів Львівської, Закарпатської, Івано-Франківської, Рівненської, Чернівецької, Волинської, Хмельницької та Тернопільської областей.

Учасники наради підбили підсумки цьогорічної вступної кампанії та окреслили завдання щодо організації вступу в 2013 році. Предметом обговорення стали також питання, пов'язані з функціонуванням Єдиної державної електронної бази з питань освіти і проведення зовнішнього незалежного оцінювання.

Під час відкриття наради-семінару перший проректор Львівської політехніки Володимир Павлиш привітав її учасників і побажав плідної та змістовної роботи.

З доповіддю виступив завідувач сектору підготовки  молодих спеціалістів департаменту вищої освіти МОНмолодьспорту Євген Карпенко. Він, зокрема, наголосив, що цьогорічна вступна кампанія завершилася загалом успішно. Проте, за його словами, недоліком є те, що чимало ВНЗ формують свої пропозиції щодо державного замовлення без урахування потреб ринку праці, а також демографічної ситуації. Як результат, через невиконання державного замовлення та несвоєчасне повідомлення про наявність вакантних місць понад 800 абітурієнтів не скористалися цьогоріч можливістю навчатися за кошти бюджету.

Окрім того, МОНмолодьспорту ставить перед керівниками ВНЗ завдання: до 26 листопада затвердити Правила прийому на 2013 рік, а до 7 грудня  погодити їх у департаменті вищої освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту.

Також обговорено основні терміни вступної кампанії-2013.

Так, прийом документів, як і планувалося, розпочнеться 1 липня 2013 року і триватиме місяць. Електронні заяви на вступ зможуть подавати і абітурієнти, які вступатимуть на освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста.

Перед учасниками регіональної наради-семінару виступили також начальник управління контролю за діяльністю ВНЗ Міністерства освіти і науки, молоді та спорту В'ячеслав Шиманський та директор Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти Лариса Середяк.

версія для друку