українська російська англійська
На Львівщині пройшли заняття з авіанавідниками Сухопутних військ
22.11.2012 | 16:14
Під час зборів офіцерів повітряно-десантної служби військових частин високомобільних десантних військ та підрозділів спеціального призначення було проведено інструкторське заняття із використання нов

Протягом двох днів на базі 3-го окремого полку армійської авіації проходило інструкторсько-методичне заняття із авіаційними навідниками армійських корпусів, військових частин та майбутніми миротворцями.

Захід відбувся під керівництвом начальника армійської авіації Командування Сухопутних військ ЗС України військового льотчика-снайпера генерал-майора Валентина Пістрюги.

Головним завданням заходу було відновлення у офіцерів втрачених навичок, вдосконалення практичної підготовки з наведення вертольотів типу Мі-8, Мі-24 одиночно та парою на наземні цілі.

Заняття проходило у два етапи. Спочатку учасники вдосконалили свою теоретичну підготовку. Згодом, на двох пілотажних зонах військовослужбовці курсовим методом та від опорного орієнтира проводили наведення вертольотів на наземні цілі на малих висотах вдень, у простих метеорологічних умовах.

«Льотна зміна цілеспрямовано проводилася для практичної підготовки авіанавідників. Було здійснено понад 140 наведень, загальний наліт пілотів склав близько 18 годин», – зазначив ТВО начальника штабу армійської авіації Командування Сухопутних військ ЗС України полковник Юрій Єльчанінов.

У свою чергу екіпажі на Мі-8 та Мі-24 відпрацювали вправи заходу на ціль, умовно виконували бойове застосування по визначених цілях шляхом виконання фотострільб спеціальним обладнанням.

 

версія для друку