українська російська англійська
"Бориспіль" запроваджує нову технологію обслуговування трансферних пасажирів та багажу
22.11.2012 | 16:24
Прес-служба Міністерства інфраструктури

Аеропорт «Бориспіль» стане першим аеропортом України, в якому буде діяти нова технологія обслуговування трансферних пасажирів та багажу, що прибувають до аеропорту «Бориспіль» рейсами в межах України і далі прямують на рейсах за кордон. Ця технологія поширюватиметься й на тих пасажирів, що прибувають в Україну з-закордону і далі прямують внутрішніми авіалініями. Розроблена програма обслуговування трансферних пасажирів була відпрацьована під час проведення Євро-2012 та удосконалена з урахуванням досвіду провідних аеропортів Європи.

Генеральний директор аеропорту Антон Волов зазначив: «Нова технологія обслуговування трансферних пасажирів та багажу виводить аеропорт «Бориспіль» на якісно новий рівень, дозволяє суттєво скоротити час та значно спростити етапи проходження пасажирами формальностей, що забезпечує відповідний рівень комфорту».

Уже з 30 листопада трансферним пасажирам аеропорту «Бориспіль», зареєстрованим до кінцевого пункту подорожі, не потрібно буде отримувати багаж та заново реєструвати його у терміналі вильоту. Після здійснення необхідних процедур митного контролю та контролю на авіаційну безпеку багаж буде перевантажено на стикувальний рейс для доставки до аеропорту призначення. Отримувати багаж доведеться лише у тому разі, якщо у пасажира наявні товари, що підлягають митному декларуванню.

За рішенням деяких авіакомпаній з метою створення комфортних умов для пасажирів буде здійснюватися доставка трансферних пасажирів від борту повітряного судна до терміналу відправлення на окремому перонному автобусі.

Спеціально для пасажирів, що подорожуватимуть трансфером через аеропорт «Бориспіль», на сайті аеропорту буде розміщено пам’ятки з усією необхідною інформацією.

версія для друку