українська російська англійська
Микола Азаров: Ми мусимо протиставити кризі державно-приватну програму дій
22.11.2012 | 16:41
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

 В умовах рецесії на світових фінансових ринках та для мінімізації впливу наслідків кризи на економіку України надзвичайно актуальним є створення в державі сприятливого інвестиційного та бізнес-клімату. Також необхідно активізувати роботи з імпортозаміщення та розвивати власне виробництво. Про це заявив Прем’єр-міністр Микола Азаров під час зустрічі з представниками Федерації роботодавців.

«У нас одне питання: або криза нав’яже нам свій порядок денний, або ми їй протиставимо свою програму дій. Ми з вами повинні як партнери визначити, які галузі розвиватимемо. І нині для нас найголовніше завдання – створити сприятливий інвестиційний і бізнес-клімат», - сказав Глава Уряду.

За його словами, перед Україною стоїть досить складне завдання: як в умовах скорочення попиту на українську продукцію на зовнішніх ринках і дефіциту у світі кредитних ресурсів зберегти темпи економічного зростання. Уряд багато зробив для мінімізації впливу наслідків світової фінансово-економічної кризи на економіку України та для залучення інвестицій, спрощення умов ведення бізнесу, і ці зусилля влади знайшли відображення у рейтингах, що їх публікують світові фінансові інституції.

«За цей рік Україна просунулася у багатьох рейтингах на значну кількість позицій. Це свідчить про те, що ми рухаємось у правильному напрямку. І справа навіть не в рейтингах, а в тому, що бізнес реально відчуває, що в Україні ставлення до нього змінюється, зокрема, з боку фіскальних, правоохоронних органів. І таким чином ситуація поліпшується», - сказав Микола Азаров.

Він наголосив, що в Уряду і представників вітчизняного бізнесу спільне завдання – забезпечити процвітання України. «Той факт, що ми з вами партнери, не потребує доведення. І очевидно, що у непрості для економіки часи це партнерство має зміцнюватися. У цьому зв’язку хочу з задоволенням відзначити активну позицію роботодавців у складний період, коли посилюється  негативний вплив на економіку Україну кризових явищ, які відбуваються у Європі», – підсумував Прем’єр-міністр.

версія для друку