українська російська англійська
Загальний наліт авіаційних частин склав понад 11 тисяч годин
22.11.2012 | 17:34
Прес-служба Міністерства оборони

Протягом цього року авіаційними частинами виконано близько сімсот льотних змін, що порівняно з 2011 роком більше ніж удвічі. Загальний наліт авіаційних частин становить понад одинадцять тисяч годин. Про це повідомив 22 листопада 2012 року командувач Повітряних Сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Юрій Байдак.

За його словами, минулого року загальний наліт був меншим втричі, а середній наліт на визначений екіпаж порівняно з минулим роком також збільшився майже втричі і склав близько 60 годин.

Загалом середній наліт на екіпаж Повітряних Сил збільшився порівняно з 2011 роком втричі і становить більше 47 годин.

Як раніше наголошував Міністр оборони України Дмитро Саламатін, підготовка льотного складу у Повітряних Силах – одне із пріоритетних завдань в системі бойової підготовки цього виду Збройних Сил України.

Належна увага керівництва держави, Міністерства оборони та Генерального штабу до ресурсного забезпечення бойової підготовки авіації Повітряних Сил ЗС України та вжиті заходи, спрямовані на збереження підготовленого льотного складу, дали свої позитивні результати.

«Припинилося падіння рівня бойової спроможності авіаційних частин, практично знято проблему відтоку військових авіаторів з лав Повітряних Сил. Згідно із аналізом рівня підготовки авіаційних частин можна сміливо говорити про те, що в бойових розрахунках авіаційних бригад збільшується кількість як підготовленого, так і боєготового льотного складу», – наголосив генерал-лейтенант Юрій Байдак.

 

версія для друку