українська російська англійська
У Держкомтелерадіо відбулась зустріч з китайськими журналістами
22.11.2012 | 18:06
Прес-служба Державного комітету телебачення і радіомовлення

22 листопада перший заступник Голови Держкомтелерадіо України Анатолій Мураховський провів зустріч з представниками Всекитайської асоціації журналістів. У складі делегації – журналісти провідних газет Пекіну, Шеньчженя та провінції Нінся. Очолював делегацію заступник головного редактора Shenzhen Economic Daily Чжоу Бін.

Від української сторони у зустрічі взяли участь Голова НСЖУ Олег Наливайко,  директор департаменту інформаційної політики Держкомтелерадіо України Богдан Червак, директор департаменту видавничої справи і преси Олексій Кононенко та інші.

Анатолій Мураховський ознайомив гостей з сучасним станом розвитку інформаційної сфери в Україні. Зокрема, він розповів про два законопроекти, які мають докорінно змінити ситуацію в медіасередовищі - «Про реформування державних і комунальних друкованих ЗМІ»  та «Про суспільне телебачення і радіомовлення».

Перший Голова Держкомтелерадіо відповів на численні запитання китайських журналістів, яких цікавило передусім, які відносини існують в Україні між владою і засобами масової інформації, чи впливає держава на редакційну політику ЗМІ, чи є рентабельними українські газети.

Також розмова торкнулась перспектив співпраці українських та китайських мас-медіа. Зацікавленість у спільних журналістських проектах висловили обидві сторони. Приклад такої роботи навів перший заступник генерального директора Київської державної регіональної телерадіокомпанії  Сергій Омельчук. Він повідомив, що з 16 грудня в ефірі КДРТРК протягом тижня транслюватимуться програми китайського телебачення з Харбіну. Згодом, за домовленістю з китайськими колегами, українські передачі побачать телеглядачі Харбінського телебачення. 

 

версія для друку