українська російська англійська
Україна та Ірак поглиблюють співробітництво
23.11.2012 | 10:13
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА ЗАКОРДОННИХ СПРАВ

22 листопада завершився триденний офіційний візит Міністра закордонних справ України Костянтина Грищенка до Республіки Ірак.

Цього дня, перебуваючи в мрбіль (Іракський Курдистан), Міністр закордонних справ України провів зустрічі з Президентом Іракського Курдистану М.Барзані, Прем’єр-міністром Регіонального Уряду Іракського Курдистану Н.Барзані, а також представниками місцевого Уряду.

 Під час зустрічей наголошувалося на необхідності налагодження сталих економічних та культурно-гуманітарних контактів між регіоном Іракського Курдистану та областями України.

Значна увага була приділена можливостям інфраструктурної співпраці, зокрема, у будівельній галузі, в сфері постачання будівельних матеріалів, обладнання та технологій.

Глава МЗС України разом з представниками вітчизняних ділових кіл провів переговори також з керівництвом регіональної Торговельно-промислової палати, у ході яких були визначені основні напрями подальшої взаємодії у таких галузях, як металургія, сільське господарство, машинобудування, водопостачання.

Нагадаємо, що у ході візиту Міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко та Міністр закордонних справ Республіки Ірак Хошияр Зебарі зробили спільну заяву з нагоди 20-ї річниці встановлення дипломатичних відносин між Україною та Республікою Ірак - http://www.mfa.gov.ua/mfa/ua/news/detail/91300.htm .

 

 

 

версія для друку