українська російська англійська
Нараховані дотації за збереження та утримання понад 436 тисяч голів молодняку
23.11.2012 | 11:50
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

В Україні продовжується програма виплати дотацій за утримання та збереження молодняку великої рогатої худоби. Вже нараховано 244,7 мільйона гривень дотації більше  ніж 287 тисячам селян за утримання та збереження ними понад 436 тисяч голів молодняку. Наразі в регіони спрямовано 183,6 мільйона гривень. Про це повідомив Міністр аграрної політики та продовольства Микола Присяжнюк.

«Останнім часом ми фіксуємо стабільне покращення показників у галузі тваринництва. Зокрема спостерігається нарощення виробництва молока, зростання поголів’я  ВРХ та збільшення реалізації худоби у живій вазі на переробні підприємства. Саме програма з виплати бюджетних дотацій за утримання та збереження молодняку ВРХ стала реальним дієвим механізмом. Так, станом на 1 листопада 2012 року нараховано 244,7 мільйона гривень дотації більше  ніж 287 тисячам селян за утримання та збереження ними понад 436 тисяч голів молодняку», − зазначив Микола Присяжнюк.

Міністр поінформував, що на 16 листопада 2012 року в регіони спрямовано 183,6 мільйона гривень, і  найближчим часом на рахунки селян буде перераховано ще 61 мільйон гривень. Микола Присяжнюк нагадав, що дотації за збереження та утримання молодняку ВРХ − це не просто разова виплата, а тривала система допомоги кожному господарю, який подав заявку та ідентифікував молодняк.

«Тваринництво нарешті розпочало розвиватися, адже господарі вперше отримали вигідні умови для утримання та збільшення ВРХ у своїх господарствах. Також селяни зацікавлені в ідентифікації худоби, адже це є однією з умов отримання дотації. Так, станом на 16 листопада 2012 року ідентифіковано 590,3 тисячі голів молодняку великої рогатої худоби віком до п’ятнадцяти місяців, що утримуються в господарствах селян», − додав Микола Присяжнюк.

 

 

версія для друку