українська російська англійська
На Житомирщині за межами населених пунктів проінвентаризовано 85,5% несільськогосподарських земель
23.11.2012 | 12:20
Житомирська ОДА

У Житомирській області на сьогодні землевпорядники провели інвентаризацію земель населених пунктів на площі 121,3 тис. га, що становить 39,2 % від загальної площі поселень. За межами населених пунктів інвентаризацію земель несільськогосподарського призначення, площа яких становить 1174,6 тис. га, проведено на 1004,1 тис. гектарів, що становить 85,5 % від загальної площі таких земель.

Інвентаризація земель несільськогосподарського призначення є базовою основою для проведення грошової оцінки земель, ведення державного земельного кадастру, першим кроком щодо розмежування земель державної та комунальної власності.

За словами начальника головного управління Держземагентства у Житомирській області Юрія Кулачка, виконання робіт з інвентаризації земель дозволить реально збільшити надходження до місцевих бюджетів від плати за землю, виявити земельні ділянки, що не використовуються або використовуються без правовстановлюючих документів чи не за цільовим призначенням, виявити вільні земельні ділянки, які можуть бути продані з аукціону.

 

 

версія для друку