українська російська англійська
На Дніпропетровщині цінова ситуація на ринку хліба є стабільною
23.11.2012 | 12:40
Дніпропетровська ОДА

У Дніпропетровську відбувся круглий стіл з питань забезпечення стабільної ціни на хліб у регіоні.

«На Дніпропетровщині цінова ситуація на ринку хліба є стабільною. Потреби хлібопекарських підприємств регіону забезпечені зерном до наступного врожаю за рахунок продовольчого зерна Регіонального стабілізаційного фонду та інтервенції з аграрного фонду України. Завдяки цьому на Дніпропетровщині і надалі буде забезпечена стабільна ціна на хліб», - сказав в.о. начальника головного управління агропромислового розвитку Дніпропетровської облдержадміністрації Вадим Удовицький.

На сьогоднішній день в області потреба продовольчого зерна на маркетинговий рік складає 535 тис. тонн пшениці, з них 250 тис. тонн – для хлібопекарської промисловості.

Щодоби хлібозаводами Дніпропетровської області випікається у середньому 500 тонн хліба. На сьогоднішній день задекларовано 746,7 тонн зерна, в тому числі 301,4 тис. тонн продовольчого, з нього для хлібопекарської промисловості 260 тис. тонн, при потребі 20,8 тис. тонн зерна щомісячно.

Хлібопекарські підприємства Дніпропетровської області для виробництва хліба щомісяця отримують 8,2 тис. тонн із Аграрного фонду та 2,75 тис. тонн  - з Регіонального стабілізаційного фонду.

Борошно регіонального фонду разом з аграрним фондом України повністю покриє потребу хлібопекарських підприємств Дніпропетровщини на 2012/2013 маркетинговий рік, що гарантовано дає можливість отримувати стабільні на хліб масового вжитку.

На Дніпропетровщині контроль за цінами на хліб здійснюється завдяки системній роботі обласної влади та Антимонопольного комітету.

«В області триває моніторинг цін на продукцію 16 головних хлібопекарних підприємств. За результатами моніторингу ситуація на ринку хліба є стабільною», - сказала голова Дніпропетровського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України Наталія Кучугура.

версія для друку