українська російська англійська
Микола Азаров: Зростання ВВП у 2013 році сягне майже 3%
23.11.2012 | 12:47
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр Микола Азаров прогнозує зростання валового внутрішнього продукту у 2013 році на рівні близько 3%. Про це він заявив під час привітання творчого колективу інформаційного агентства «Інтерфакс-Україна» з 20-річчям заснування.

«Ми розраховуємо, що ми матимемо зростання валового внутрішнього продукту приблизно 3%. При оптимістичній ситуації – буде більшим. Якщо ж кон’юнктура на світових ринках не зміниться, то зростання ВВП буде трохи меншим, можливо, 2,4-2,5%», - сказав Микола Азаров.

Водночас Прем’єр-міністр зазначив, що Уряд розраховує на помірну інфляцію у 2013 році. За його словами, Уряд не допустить дефляції, як це було в минулому році. «У наступному році ми активно кредитуватимемо реалізацію масштабних проектів, кредитуватимемо економіку», - сказав Микола Азаров.

Він  підкреслив, що через це інфляція може трохи зрости. «Людям цього боятись не варто, оскільки можуть незначно зрости ціни на промислові товари. По продовольчій групі я не думаю, що будуть якісь значні інфляційні сплески, можливо, буде 1-2%», - сказав Прем’єр-міністр.

Микола Азаров підкреслив, що зараз Уряд погоджує макроекономічні показники 2013 року з МВФ. «У нас є своє бачення, як буде розвиватися економіка України у наступному році, у Міжнародного валютного фонду є своє бачення. І якраз зараз відбувається процес зближення позицій», - підсумував Микола Азаров.

 

версія для друку