українська російська англійська
Дмитро Табачник та Торбйорн Ягланд обговорили питання співробітництва з Радою Європи у сфері освіти та молодіжної політи
23.11.2012 | 13:36
Прес-служба МІНІСТЕРСТВа ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

22 листопада ц.р. у Раді Європи (м. Страсбург, Французька Республіка) розпочалося Друге регіональне засідання міністрів освіти з питань реалізації Європейського простору вищої освіти та упровадження рішень, ухвалених під час Форуму міністрів освіти європейських країн «Школа XXI століття» (22-23 вересня 2011 р., м. Київ).

Участь у заході беруть делегації України, Азербайджанської Республіки, Республіки Вірменія, Грузії, Республіки Молдова, Російської Федерації та Республіки Казахстан, що представлені на рівні міністрів та їхніх заступників. Українську делегацію очолив Міністр освіти і науки, молоді та спорту України Дмитро Табачник.

Під час Другого регіонального засідання міністрів освіти розглядатиметься широке коло актуальних питань – у тому числі, щодо розбудови Європейського простору вищої освіти, зокрема, розробки і впровадження національних рамок кваліфікацій та питання їх самосертифікації.

У рамках візиту Міністр освіти і  науки, молоді та спорту України Дмитро Табачник зустрівся з Генеральним секретарем Ради Європи Торбйорном Ягландом. Під час обговорення післявиборчого процесу в Україні Генеральний секретар Ради Європи висловив задоволення інформацією про зустріч робочої групи з підготовки першого засідання Верховної Ради України VII скликання.

Окрім того, Дмитро Табачник та Торбйорн Ягланд обговорили важливі питання співробітництва України з Радою Європи у сфері освіти, зокрема, вищої освіти, та молодіжної політики. Особливий акцент зроблено на важливості реалізації проектів у сфері освіти, молоді та спорту, які є частиною Плану дій Ради Європи для України на 2011-2014 роки.

 

 

версія для друку