українська російська англійська
Складні погодні умови підкорюються івано-франківським військовим льотчикам
23.11.2012 | 14:26
Прес-служба Міністерства оборони

22 вильоти y складних метеоумовах здійснили військові льотчики 114-ї Івано-Франківської бригади тактичної авіації протягом однієї льотної зміни, що відбулася 22 листопада 2012 року. Загалом в небі пілоти провели 24 години 28 хвилин (!). Це безперечний рекорд за всі попередні роки!

Сильний поривчастий вітер, низькі щільні хмари ускладнювали не лише пілотування, але й зліт-посадку літаків. Адже в таких умовах видимість злітної смуги вкрай обмежена, і піднятись у повітря можуть лише досвідчені авіатори зі значним запасом проведених у повітрі годин. Однак за цей день чотири прикарпатські військові авіатори підтвердили свій допуск до польотів у складних метеоумовах, а один льотчик отримав дозвіл для таких польотів вперше у житті.

За словами командування бригади, незабаром список льотчиків “всепогодників” поповниться ще кількома бойовими екіпажами.

Під час польотів авіатори 114-ї Івано-Франківської бригади тактичної авіації піднімались у небо як на легких фронтових винищувачах МіГ-29, так і на навчально-бойових МіГ-29 УБ, а також на навчально-тренувальних літаках Л-39 “Альбатрос”.

У прикарпатському небі військові авіатори відпрацювали низку вправ, скерованих на захист повітряного простору України від різноманітних порушників. Крім цього, висококласні льотчики-інструктори полковники Олександр Кухаренко та Сергій Голубцов продовжили підготовку молодих пілотів до їхнього першого самостійного вильоту в кабіні винищувача.

На сьогодні, 23 листопада, запланована чергова льотна зміна, під час якої винищувачі бригади тактичної авіації планують піднятись у повітря теж близько 20-ти разів і проведуть у небі майже 350 хвилин.

 

версія для друку