українська російська англійська
На Дніпропетровщині створюється система "соціального таксі"
23.11.2012 | 15:10
Дніпропетровська ОДА

Протягом 2013-2014 років для міст Дніпропетровщини буде придбано 14 спецавтомобілів для перевезення маломобільних громадян області (зокрема, інвалідів, що користуються візками). Таким чином в області створюється система «соціального таксі» для людей, яким важко пересуватись самостійно. Така пропозиція підготовлена головним управлінням праці та соцзахисту облдержадміністрації та підтримана на сесії облради.

 «Запровадження системи «соціального таксі» – автопарку спецавтомобілів для перевезення маломобільних громадян – дозволяє в усіх містах Дніпропетровщини допомогти людям, які прикуті до інвалідних візків,  комфортно вирішувати свої нагальні питання.  Обласна влада розуміє це, тому ми впроваджуємо спеціальні соціальні програми, що дозволяють людям з обмеженими можливостями відчувати себе повноцінними громадянами», - сказав голова облдержадміністрації Олександр Вілкул.

Дотепер транспортні  послуги маломобільним громадян на спеціально обладнаному транспорті (з підйомниками для інвалідних візків) здійснювалися лише в Дніпропетровську та Кривому Розі.

Також, за словами голови обласної ради Євгена Удода, заплановано створення громадських (піклувальних) рад в інтернатних установах та лікарнях.

У рамках Регіональної програми адресної підтримки ветеранів війни та інвалідів на 2010-2014 роки у містах і районах реалізуються спеціальні проекти соціальної допомоги «Турбота», «Ветеран», «Здоров'я літніх людей» та низка інших.

версія для друку