українська російська англійська
Прикарпаття отримало від держави 18 млн. грн. на утримання молодняку ВРХ
23.11.2012 | 16:20
Івано-Франківська ОДА

За 10 місяців поточного року аграрії Івано-Франківської області збільшили виробництво валової продукції сільського господарства на 5,4 %. За фінансової підтримки Уряду на Прикарпатті подолано тенденцію скорочення чисельності поголів'я великої рогатої худоби: в усіх категоріях господарств утримується понад 210 тис. голів ВРХ, у тому числі 120 тисяч корів. Додамо, що також у господарствах різних форм власності утримується   28 тисяч овець та кіз,  майже 300 тисяч голів свиней, і 6,6 млн. голів птиці, що значно більше, ніж торік.

За словами начальника обласного департаменту АПК Івана Андріїшина,  таку тенденцію забезпечено  «завдяки виплаті населенню дотації з державного бюджету за збереження та утримання молодняку в сумі 18 млн. грн.».

Обсяги сільськогосподарського виробництва у області: м'яса - 85,5 тис. тонн, молока - 391,8 тис. тонн, яєць - 715 млн. штук, що більше рівня минулого року на 5-10 відсотків. «Саме завдяки впровадженню сільськогосподарськими підприємствами передових технологій у вирощуванні агрокультур, утриманні худоби та птиці, селекційній та племінній роботі, застосовуванню енергоощадних технологій, використанню високопродуктивної техніки та обладнання досягнуто високого рівня показників урожайності сільськогосподарських культур, продуктивності худоби і птиці», - наголосив Іван Андріїшин.

 

версія для друку