українська російська англійська
На українсько-молдовському кордоні відкрили пункт пропуску "Гребеники"
24.11.2012 | 12:14
Прес-служба Державної прикордонної служби

Сьогодні в Великомихайлівському районі Одеської області відбулось відкриття оновленого місцевого пункту пропуску «Гребеники», що на українсько-молдовському кордоні. У заходах взяв участь Голова Державної прикордонної служби України Микола Литвин, представники області та місцевої влади.

Під час урочистостей гості оглянули територію оновленого пункту пропуску та ознайомились з новітньою технікою прикордонників, які нестимуть службу.

Загалом було повністю модернізовано будівлю пункту пропуску, обладнано кімнати для персоналу та здійснення прикордонного контролю, а також встановлено шлагбауми з дистанційним управлінням, засоби для примусової зупинки та зменшення

Реконструкція пункту пропуску дозволить значно збільшити його пропускну спроможність. Крім того зміниться і сам режим роботи пункту пропуску. Під час свого виступу Микола Литвин зазначив, що з сьогоднішнього дня він працюватиме в цілодобовому режимі. Наприкінці заходу Голова Держприкордонслужби України нагородив кращих прикордонників відомчими відзнаками.

Пункт пропуску «Гребеники – Тирасполь» функціонує з 1997 року. У ньому здійснюється пропуск  громадян України і Республіки Молдова, які проживають в прикордонних районах. Протягом цього року через пункт пропуску прослідувало понад 66 тисяч осіб та біля 26 тисяч транспортних засобів.

версія для друку