українська російська англійська
Микола Азаров уперше зіткнувся з таким нехтуванням опозиціонерів обов'язками обраних депутатів
23.11.2012 | 18:09
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем'єр-міністр Микола Азаров здивований, чому представники опозиції не знайшли часу для участі в засіданні підготовчої групи з організації роботи нової сесії Верховної Ради 22 листопада. Про це він повідомив на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук.

«Учора я вперше взяв участь у роботі підготовчої групи з організації роботи нової сесії Верховної Ради. Перше, що мене здивувало, це те, що на засідання робочої групи прийшли Голова Верховної Ради, Прем'єр-міністр України, лідер фракції Партії регіонів Єфремов, але не прийшов жоден із лідерів партійних списків опозиційних партій, що пройшли у Верховну Раду. На мій погляд, це було не тільки неповага до своїх колег, а й нерозуміння важливого значення, яке в житті нашої країни має парламент. Ще раз підкреслюю, це було перше підготовче засідання робочої групи», - акцентував Микола Азаров.

Прем'єр-міністр зазначив, що він брав участь у багатьох таких групах, і за всі роки вперше зіткнувся з такою ситуацією. «Зазвичай на перше організаційне засідання завжди збиралися всі керівники партій, що пройшли у Верховну Раду. Але ще більше мене здивувало те, що по суті всі 3 години засідання робочої групи звелося до обструкції з боку опозиції і небажання вирішувати конкретні питання роботи Верховної Ради», - сказав він.

При цьому Глава Уряду зазначив, що на засідання робочої групи прибула велика кількість ЗМІ і, завдяки цьому, на його думку, і нерозумінню багатьох нових політиків, обраних депутатами, це засідання звелося до чергового шоу.

«Але ж перед країною стоїть так багато завдань і так багато проблем, які необхідно вирішувати! Для їх вирішення потрібні і компетентність, і об'єктивність, і зваженість, і вміння знаходити компроміси, але найменше потрібні амбітність, політиканство, гра на публіку. Хотілося б, щоб народні обранці в повній мірі відчули свою відповідальність і провели велике розходження між передвиборною риторикою і необхідністю дуже серйозно працювати над документами, над прийняттям рішень. Якщо вже Прем'єр-міністр країни знайшов у своєму графіку 3 години часу для роботи цієї підготовчої групи, то виникає питання: чому в інших лідерів партій не знайшлося аналогічного часу, і чим вони були зайняті?» - поцікавився Микола Азаров.

При цьому він висловив надію, що «новий склад Верховної Ради таки відійде від передвиборчої емоційності і займеться справою».

 

версія для друку