українська російська англійська
ДСКН України - Група Помпіду: розвиток співробітництва
23.11.2012 | 11:54
Прес-служба Державної служби з контролю за наркотиками

14 листопада 2012 року у Страсбурзі (Франція) відбулася Міністерська конференція Групи Помпіду Ради Європи, у якій взяв участь Голова Державної служби України з контролю за наркотиками Володимир Тимошенко.

Учасники конференції обговорили політичну роль Групи Помпіду в контексті європейської антинаркотичної політики, розглянули міжнародні стандарти профілактики вживання наркотиків, проаналізували рівень вразливості до нарковживання та факторів ризику в конкретних регіонах та відповідності їм профілактичних заходів.

Окрема увага зосереджувалася на проблемах нових викликів та загроз у кіберсередовищі, пошуку шляхів використання можливостей Інтернету в боротьбі з розповсюдженням наркотиків.

У ході робочих зустрічей з керівництвом Групи Помпіду Володимир Тимошенко висловив підтримку політиці цієї впливової міжнародної організації щодо впровадження та реалізації Інтернет-програм профілактики наркозалежності з метою скорочення попиту та пропозиції наркотиків, посилення співробітництва у цьому напрямі між Україною і компетентними органами європейських країн.

Голова ДСКН підкреслив також, що політика удосконалення заходів профілактики наркоманії, забезпечення взаємодії та інформаційного обміну з міжнародними організаціями і компетентними органами іноземних держав є одним зі стратегічних напрямів наркополітики України. Володимир Тимошенко поінформував про заходи, які вживаються Україною щодо набуття нею членства в Групі Помпіду Ради Європи. У відповідь на це, керівництво Групи Помпіду висловило сподівання, що Україна та Грузія найближчим часом приєднаються до цієї авторитетної організації.

Загалом же, на думку Голови ДСКН Володимира Тимошенка, участь України у Міністерській Конференції у Страсбурзі дала змогу більш детально ознайомитися з досвідом країн-членів Групи Помпіду щодо антинаркотичних заходів, програм та способів їх реалізації, обміну прогресивним досвідом щодо контролю за наркотиками, сприяла подальшому розширенню взаємовигідного співробітництва у цій галузі.

 

версія для друку