українська російська англійська
Микола Азаров: Я хочу знати думку киян щодо плану розвитку Києва на 2013 рік
24.11.2012 | 11:16
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем'єр-міністр Микола Азаров підкреслив, що для реалізації інфраструктурних проектів в Києві на 2013 рік, окрім обов'язкових проектних досліджень експертів, йому цікава думка городян. На цьому акцентував Прем'єр-міністр Микола Азаров, коментуючи в соціальній мережі Фейсбук інформаційну колізію щодо необхідності функціонування швидкісного трамваю на Троєщині в Києві.

Микола Азаров зазначив, що в Інтернеті і на телебачення поширена інформація про необхідність закриття швидкісного трамвая на Троєщину - на противагу цьому громадяни пишуть йому листи на Фейсбук про зручність цього транспорту на масиві. «Треба, напевно, провести якесь опитування. Якщо людям це не потрібно, то, можливо, й припинити подальші роботи в цьому напрямку», - сказав він.

При цьому Глава Уряду порадив журналістам при підготовці сюжетів більш серйозно ставитися до цих тем.

За його словами, при реалізації всіх проектів у Києві вивчалася думка городян. «При їх реалізації, ще раз підкреслюю, враховувалися напрацювання, проектні дослідження дуже багатьох колективів», - сказав Микола Азаров, додавши, що за останні два роки в Києві реалізовано велику кількість різних проектів.

Прем'єр-міністр заявив, що йому цікава думка киян про розвиток Києва. «Мені хотілося б знати думку киян з цього приводу, тим паче, що зараз формується план розвитку на 2013 р.», - сказав він.

 

 

версія для друку