українська російська англійська
В Одеській області проводиться робота з ремонту артезіанських свердловин
26.11.2012 | 12:10
Одесська ОДА

В поточному році в рамках виконання регіональної програми «Питна вода Одеської області на 2012-2013 роки та на період до 2020 року» було розпочато капітальні ремонти ряду об’єктів водозабезпечення області. Зокрема – розпочато капітальний ремонт артезіанських свердловин у Татарбунарському, Великомихайлівському та Болградському районах. Про це повідомив начальник головного управління розвитку інфраструктури та енергозабезпечення обласної державної адміністрації Олег Сирота.

За його словами, вже виконані роботи з капітального ремонту двох артезіанських свердловин в селі Глибоке Татарбунарського району. Тут було замінено обладнання на нове та здійснено промивку свердловин, на що з обласного бюджету було виділено 627, 433 тис. грн. Також аналогічні  ремонтні роботи виконано в повному обсязі в селі Голиця Болградського району.

Олег Сирота додав, що в рамках регіональної програми прокладається новий водопровід в селі Великоплоське Великомихайлівського району, де роботи будуть завершені до кінця грудня. Також до кінця року будуть завершені роботи з реконструкції  магістрального водогону від насосної станції І-го підйому водопровідних очисних споруд у місті Болград.

Олег Сирота пояснив, що всього в рамках регіональної програми «Питна вода Одеської області на 2012-2013 роки та на період до 2020 року»  на реконструкцію та капітальний ремонт об’єктів водозабезпечення області з обласного бюджету розвитку в цьому році виділено 3527 тис. грн.

версія для друку