українська російська англійська
Громадська рада при Держземагентстві обговорила пріоритетні напрями діяльності на 2013 рік
26.11.2012 | 12:16
Прес-служба Державного агентства земельних ресурсів

На черговому засіданні Громадської ради при Держземагентстві України активісти обговорили питання формування Кваліфікаційної комісії, яка після набрання чинності Законом України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо дерегуляції господарської діяльності з проведення робіт із землеустрою та землеоціночних робіт”, здійснюватиме контроль за якістю професійної підготовки інженерів-геодезистів та інженерів-землевпорядників, які отримали відповідний сертифікат. За підсумками обговорення Громадська рада прийняла рішення створити робочу групу, яка разом з представниками органу розгляне проблемні питання щодо запровадження норм цього Закону і підготує відповідні методичні рекомендації.

Також разом з експертами Держземагентства представники громадськості розглянули питання щодо поширення серед населення ідеї нетерпимості до проявів корупції, окреслили заходи, які проводять органи земельних ресурсів, для запобігання і протидії корупції у земельній сфері.

Крім того, розглядалося питання формування в Україні електронного урядування, зокрема, запровадження механізму вільного, спрощеного та безоплатного доступу, до інформації, що міститься в державних реєстрах і у земельному кадастрі.

Учасники засідання ознайомилися з пріоритетними напрямами діяльності Держземагентства України, запланованими на наступний рік, заходами щодо їх реалізації. По деяких пунктах представники громадських організацій висловили конкретні критичні зауваження, які при можливості будуть враховані у подальшій роботі земельного відомства.

 

 

 

версія для друку