українська російська англійська
До держбюджету на Черкащині зібрано понад 340 млн. грн. податку на прибуток підприємств
26.11.2012 | 13:23
Черкаська ОДА

За інформацією Державної податкової служби у Черкаській області, з початку року до державного бюджету зібрано 347,8 млн. грн. податку на прибуток підприємств. Це на 82,2 млн. грн. більше за відповідний показник минулого року. Темп росту надходжень з податку на прибуток становить 131,5 %.

За даними управління оподаткування юридичних осіб ДПС у Черкаській області в листопаді 2012 року також очікується збільшення надходжень податку на прибуток (темпи зростання до листопада минулого року – 130,8%). За 11 місяців цього року темпи росту надходжень до бюджету з податку на прибуток очікуються на рівні 131,4 %.

«Зростання надходжень податку відбувається внаслідок ефективної роботи з руйнування схем мінімізації податкових зобов’язань, ухилення від сплати податків та як результат дії відповідних положень Податкового кодексу України», – зауважила заступник голови ДПС у Черкаській області Тетяна Проценко. Вона відмітила, що не зважаючи на зменшення ставки податку на прибуток у цьому році на 2%, нарахування податку на прибуток за 9 місяців в області збільшились на 13,6 млн. грн. або на 5,3 %. Загалом за 9 місяців цього року платниками податку на прибуток задекларовано дохід, що враховується при визначенні оподаткованого прибутку в сумі 33 382,2 млн. грн. Нарахування податку на прибуток за деклараціями основних платників становить 274,4 млн. грн.

 

версія для друку