українська російська англійська
Крим продовжить співпрацювати з Канадським агентством CIDA
26.11.2012 | 17:30
Рада міністрів АР Крим

Крим зацікавлений у подальшій роботі з Канадським агентством міжнародного співробітництва (CIDA) щодо розвитку агропромислового комплексу автономії.

Зокрема, на зустрічі з представниками агентства міністерство економічного розвитку і торгівлі Криму висловило зацікавленість у спільній реалізації проектів технічної допомоги, спрямованих на соціально-економічний розвиток АР Крим.

У заході взяли участь міністр економічного розвитку і торгівлі Криму Світлана Верба, міністр аграрної політики і продовольства Криму Валерій Кравець, менеджер проекту CIDA Алан Стюарт, провідний спеціаліст CIDA з питань сільського господарства Давид Джонсон, провідний спеціаліст проектів CIDA Володимир Сенюк.

Кримська сторона подякувала представникам CIDA за великий внесок у розвиток агропромислового комплексу республіки. Учасники зустрічі обговорили основні результати реалізації українського проекту розвитку плодоовочівництва на території Криму.

Представники CIDA повідомили про намір продовжити проект на 7 років, а також про плани виділити на його реалізацію близько 15-17 млн. доларів США (в цілому на Україну).

У Криму проект планується реалізовувати у відповідності до таких пріоритетів: розвиток тваринництва, виробництво м'яса і молока, розведення овець і кіз, вирощування овочевої продукції в теплицях, виробництво плодоовочевої продукції.

Новим напрямком ІІ фази проекту визначена підтримка розвитку села та стимулювання молоді до роботи в сільській місцевості.

версія для друку