українська російська англійська
Міноборони: Зростає кількість льотчиків, підготовлених до роботи в складних умовах
26.11.2012 | 19:38
Прес-служба Міністерства оборони

Згідно із аналізом рівня підготовки авіаційних частин можна сміливо говорити про те, що у Повітряних Силах зростає кількість підготовлених та боєготових льотчиків. Про це повідомив 26 листопада 2012 року командувач Повітряних Сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Юрій Байдак.  

«Сьогодні закладено фундамент для нарощування бойового потенціалу за рахунок молодого льотного складу, який раніше через брак встановлених норм нальоту не міг приступити до опанування бойового літака. Значна увага приділена підготовці при встановленому мінімумі погоди вдень. Зокрема, близько 20 льотчиків опанували в 2012 році бойові літаки типу Су-27, МіГ-29, Су-25, Су-24», – відзначив генерал-лейтенант Юрій Байдак.

За словами командувача, інтенсифікація льотної підготовки та можливість забезпечити необхідний наліт для початку польотів на основному типі літака дозволило 22 льотчикам приступити до практичного перенавчання на основні типи літальних апаратів. 18 з них закінчили перенавчання, 4 продовжують освоєння вправ Курсів бойової підготовки відповідних родів авіації.

Крім того, цього року проведено цілеспрямовану роботу щодо підготовки інструкторського складу авіаційних частин. Обмежена кількість інструкторів в авіаційних бригадах значно ускладнює процес планування та проведення польотів, не дозволяє проводити льотну підготовку з максимальним відсотком завантаження літальних апаратів.

«Тому цьому питанню було приділено підвищену увагу. Підготовлені як інструктори 30 льотчиків, з них на основних типах літаків: Су-27 – 5 льотчиків; МіГ-29 – 5 льотчиків; Су-25 – 1 льотчик; Л-39 – 19 льотчиків. Також цього року підготовлено чи відновлено навички за метеоумовами понад ста командирів екіпажів, за видами льотної підготовки – понад сто п’ятдесят командирів екіпажів», – наголосив генерал-лейтенант Юрій Байдак.

Льотно-інструкторським складом Повітряних Сил та повітряних командувань проведено цілеспрямовану роботу щодо відновлення льотних навичок за метеоумовами та видами льотної підготовки інструкторського складу авіаційних частин, що дозволяє проводити підготовку льотного складу з максимальним відсотком завантаження літальних апаратів.

 

версія для друку